SDH Česká Bělá
držitel čestného praporu SH ČMS

držitel vyznamenání za zásluhy z roku 1996

držitel vyznamenání za příkladnou práci z roku 1980


SDH Česká Bělá obdrželo
od Ministerstva školství a tělovýchovy (MŠMT) na základě rozhodnutí č. 502017 ze dne 12.6.2017 neinvestiční dotaci ve výši 27 000 Kč na podporu klubů z Programu VIII. Jedná se o zabezpečení sportovní, pohybové, tělovýchovné činnosti dětí a mládeže.

aktuality

Výborová schůze proběhne ve  čtvrtek 4. července od 19 h v klubovně SDH.


03. 06. 2019RHBL 2018

pořadí muži:
9. Česká Bělá (75 b.)

pořadí ženy:
1. Česká Bělá (104 b.)
7. Česká Bělá XS (7 b,)

dorost
6. Česká Bělá XS (12 b.)

Postupové soutěže:

5. místo žen na Mistrovství republiky v Liberci


01. 10. 2018

TOPlist

Mistrovství České republiky v PS, Liberec

Poté, co se nám letos podařilo prolomit prokletí okresního kola a vydařilo se i to krajské, vyrazily jsme 23. srpna do Liberce. Ubytovaly jsme se na kolejích tamní vysoké školy a zašly na večeři do nedaleké restaurace. To byl náš úspěšný den.

V pátek ráno jsme se zaprezentovaly jak v kategorii družstev, tak i v kategorii jednotlivců, a to Janča Dipoldová do závodu ve výstupu na cvičnou věž. Na tu probíhaly hned po desáté hodině tréninky v hale, po dvanácté hodině následoval trénink družstva (pouze zadku) na mašině na nedalekém hřišti. V cca 13 hodin byl odstartován závod ve výstupu na cvičnou věž, kde Janča zaběhla čas 7:97 a 7:95 a svým osobním rekordem se tak vyšvihla na celkovou 5. pozici v kategorii žen. Od 15:30 nám byl vyměřen čas na tréninky běhu na 100 metrů překážek. Ten byl osudný Kačce Dipoldové, která se při něm zranila a nemohla tak nastoupit do závodů. Muselo tak dojít ke kompletním změnám ve složení štafet, náhradě v běhu na 100m a na pravém proudu v požárním útoku.

Po ukončení závodů ve výstupu na věž všech kategorií bylo v HomeCreditAreně slavnostně zahájeno celé Mistrovství České republiky.

V sobotu ráno byly odstartovány soutěže družstev během na 100 metrů překážek. Startovalo cca 140 závodnic. Po 1. kole byly naše vyhlídky zdrcující (2 x NP a jinak nic moc). Ve druhém kole už to bylo o poznání lepší – Janča si čas 17:44 vylepšila na 17:03, Máca Vrtalová (SDH Petrovice) si polepšila z nízké 18 na 17:39, Kikina zaběhla 19:75 a Lenča, Lucka a Eliška měly časy lehce nad 20 vteřin. Součet dal průběžné sedmé místo. Janča se probojovala z páté celkové pozice do semifinálových běhů a v těch si toto umístění potvrdila. V odpoledních štafetách nejprve jedna štafeta odběhla potřebný platný pokus a druhá se potom mohla obout do svých pozic a časem 64:07 vybojovala úžasné čtvrté místo. Součet tak znamenal po sobotě průběžnou pátou pozici společně s SDH Dolní Měcholupy.

Večer probíhal společenský večer pro všechny závodníky. Byly jsme se na něm podívat, ale únava nás brzy vyhnala do postelí.

Neděle byla vstupem do neznámého. Požární útok sice známe, ale mašina FOX III společná pro všechny byla velkou neznámou. Praly jsme se, co to šlo, ale dalo to jen 10. místo. Naštěstí jsme se nepraly jen my, a tak to ve výsledku znamenalo konečné 5. místo.

Tímto také celý tým děkujeme vedoucímu družstva, kterým byl Radek Venc. Ten se o nás celou dobu vzorně staral a neustále nás podporoval a povzbuzoval. Díky Radku!!!

Sestava družstva: Janča Dipoldová, Gabča Dipoldová, Eliška Brothánková, Kristýna Parkanová, Kačka Dipoldová, Jana Dipoldová, Lenka Klimešová, Lucka Léblová, Marcela Vrtalová, Anička Vaňková

Souhrn: Janča Dipoldová             5. místo ve výstupu na cvičnou věž

                                                               5. místo v běhu na 100 metrů překážek    

                Marcela Vrtalová            9. místo v běhu na 100 metrů překážek

                SDH Česká Bělá                               7. místo v běhu na 100 metrů překážek

                                                               4. místo ve štafetě 4 x 100 metrů překážek

                                                               10. místo v požárním útoku

                                                               5. místo v celkovém umístění

Sepsáno holkami Dipoldovými cool.

Odkaz na stažení fotek

vydáno: 26. 08. 2018 | autor: Milan Kubát | sekce: novinky

Komentáře (0)Přidat komentář

autor:
kontrola opište barevný text
komentář:
Copyright © 2007 - 2012 | mapa stránek